Selena Gomez po raz pierwszy od kilku miesięcy pojawiła się publiczne. Na wczorajszej gali American Music Awards 2016 zaakceptowała nagrodę w kategorii Ulubiona Artystka Pop/Rock. Wykorzystała tę chwilę, by powiedzieć fanom o swoim zmaganiu się z depresją i lękiem. Piosenkarka od kilku miesięcy przebywa na terapii.

W tym miejscu w 2014 roku po raz pierwszy byłam z wami w 100 procentach szczera. Większość z was – czy tego chcę, czy nie – zna moje życie. Musiałam się zatrzymać. Miałam wszystko, a w środku byłam absolutnie złamana – mówiła Selena. – Pozbierałam się i obiecałam, że nigdy was nie zawiodę, ale zrobiłam to za szybko i zawiodłam sama siebie. Nie chcę widzieć waszych ciał na Instagramie, chcę widzieć to, co macie w środku. 

@revivaltour -grateful

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

– Dziękuję moim fanom, bo jesteście cholernie lojalni i nie wiem, co zrobiłam, że na to zasłużyłam. Jeśli jesteście złamani od środka, nie musicie tacy pozostać. I to jedyna rzecz, którą powinniście o mnie wiedzieć: dbam o ludzi i ta nagroda jest dla was – mówiła Gomez.