Zachwycająca Kendall Jenner na wyjątkowej okładce Vogue!

0
847

September Issue – czyli wrześniowa okładka Vogue – najbardziej prestiżowego czasopisma modowego na świecie, to Everest marzeń każdej modelki. Właśnie osiągnęła go Kendall Jenner, która na światowych wybiegach debiutowała zaledwie kilka lat temu. Choć koleżanki z branży mówiły, że popularna Kenny to tylko “Bi*ch of a moment”, ona udowodniła, że nigdzie się nie wybiera. Jak podsumowała sukces?

  • W pokoju z ludźmi, których kocham, patrzę na okładkę która sprawia, że płaczę. Zrobiłam to do cholery! Septemeber Vogue – to jest najwspanialsza rzecz na świecie – napisała pod zdjęciem okładki, które pojawiło się na instagramie modelki. Autorami ujęcia, które otwiera wrześniowe wydanie, są Mert Ales i Marcus Piggot, duet fotografów modowych.

Okładka Kendall Jenner to jednak nie koniec. W rozmowie z dziennikarzem Jonathanem Van Meterem modelka otworzyła się na temat swojego życia prywatnego i relacji ze słynnymi siostrami Kardashian.

  • Zawsze byłam inna od moich sióstr, szczególnie od sióstr Kardashian. One lubiły prestiż, chciały się codziennie stroić i być w centrum tego świata. Część mnie też to kocha, ale jednocześnie uwielbiam chodzić w dresach i chronić moje życie prywatne – powiedziała w rozmowie z Vogue.

Kendall opowiedziała także o odkryciu, że jej ojciec Bruce Jenner, pragnie być kobietą (aktualnie jest po przemianie. Znamy go jako Caitlyn Jenner).

  • Moje życie polegałoby na tym, żeby ją przyłapać. To znaczy, myślałam, że może wiem, co się dzieje. Na początku podejrzewałyśmy z Kylie, że tata zdradza naszą mamę. Widziałyśmy szminkę na koszuli. Później znalazłyśmy peruki. W końcu wpadłam na nią (Caitlyn). Ona nie miała pojęcia, że jestem w domu – tłumaczyła Jenner.

A wy co myślicie o Kenny?